Şangay Stero Ar-Ge A.Ş. Ltd

testosteron, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, antiestrojen, büyüme hormonu, enjeksiyon şişeleri, su bazlı süspansiyon, hgh, sarmısaklar, prohormonlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Sertifika
Everything is great and very high quality. I will be in touch with you soon for futher services, Really appreciate your fast shipping and good quality

—— Mr.Carlos

Yes I did it arrived yesterday, and I tried it today for the first time with great results. Thank you.

—— Mr.Benjamin

Just letting you know I received the package today, and thanks for the excellent services, Will be ordering again very soon.

—— Mr.Sergey

Ben sohbet şimdi

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

Reception desk
Office
Office building
Team
Meeting room

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Şangay Stero
Yıllık satış : 10000000-20000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 90% - 100%
Main Product: testosterone, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, growth hormone, injection via
Şanghay Stero Co. Ltd en profesyonel ilaç ara ürünleri üreticilerinden biridir ve Çin'de ihracatçılar, zengin deneyimler ve 8 yılı aşkın süredir olgun teknoloji ile, hammaddeden ürünleri tam ürün, etiket, şişe ve üretim ekipmanlarına özel özelleştirilmiş hizmetlere sunmaktadır. Firmamız fabrika ISO9001 kalite sistemi belgelendirme ve SGS belgelendirme geçti.

Ana Ürünler : Anabolik Androjen Steroidler, Kimyasal Sentetik İlaçlar, Sağlık Ürünleri, Ham Steroid Tozları, Homebrew Enjekte Steroidler, İnsan Büyüme Hormonu Peptidleri, Prohormon, SARMS, Östrojen Hormonları, İlaç Hammaddeleri, bizim ana sıcak ürünlerden bazıları gibi uzmanlaşmış : Testosteron Enantat,

Testosteron Propionat,

Testosteron Cypionate,

Sustanon 250,

17-alfa-metil-testosteron,

Nandrolone Decanoate,

Nandrolone Phenylpropionate,

Trenbolon Asetat,

Trenbolone Enanthate,

Parabolan,

Boldenone Undesilenate,

masteronda,

Primobolan,

Anavar

Stanozolol,

Dianabol,

Anadrol,

Oral turinabol,

Nolvadex,

Clomifene,

Tadalafil,

Viagra,

Vardenafil,

CJC 1295,

Melanotan 2,

IGF-1,

hgh,

Hygetropin,

benzokain

Lidokain vb.

Gönderdiğimiz Ülkeler : Şirketimiz Organik Bütün olarak Üretim, İşletme ve Pazarlamadır, orta erkek olmaksızın orijinal güvenilir kaynaktır, her ay 200 kilodan fazla ihraç edilen ürünler, hem yurt içi hem de yurt içi pazarda müşterilerimiz arasında iyi bir üne sahiptir. Bizim mevcut ağırlıklı olarak Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Fransa, Almanya, Kanada, İtalya, İsveç, Rusya, Hindistan, Avustralya, Ukrayna, Polonya, İspanya, Portekiz, Brezilya, Paraguay, BAE, Singapur, Tayland, Hollanda, İran, Güney Afrika ve daha fazlası.

Kalite Kontrol : Kalite bizim yaşamımız! Şirketimiz, pazarın çeşitli taleplerini karşılamak için Ürün Geliştirme ve Araştırma Ürünleri'nde büyük Fon ve Beyin Yatırımları yapmaktadır. Biz kendi profesyonel QC iş ekibi, HPLC laboratuvarı, ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için UV spektrofotometre, saflık belirlemek için kullanılan yüzlerce test, üretim sürecinde ve sevkiyat öncesi, ürünlerimizin her biri çok sıkı profesyonel test Ürünün optimum kalitesini sağlamak. Pazar rekabet avantajları firmamızın ürünlerini artırmak için, teslimat öncesi en saflık ürünlerini garanti etmek için her parti üzerinde kesinlikle kalite testi. Tüm ürünlerimiz FCC, USP, EP ve BP gereksinimlerine uygundur. Yıllara dayanan tecrübemiz, ileri teknoloji ve sürekli araştırmalarımızla, kalitemizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerimizden iyi geribildirim aldık, bizden de memnun olacağınıza inanıyoruz. Ham tozlar ya da sıvı yağlar olsun, kalite her zaman bizim için önemli olan ilk önemli şeydir.

Biz sadece bir ürün satmıyoruz, daha fazla müşterinin en kaliteli steroid tozları almak için bir giriş yapmasını sağlamaya çalışıyoruz. Artık dolandırıcılığınız için endişelenmenize gerek yok, bizimle uğraşırsanız her parselinizi alacak ve asla kaybetmeyeceksiniz. Aradığın eşsiz kaynak olduğumuzu bileceksin.

İlerlemeye devam edeceğiz, daha iyi ürün ve hizmetler sunacağız, dünyanın her yerinden distribütörleri arıyoruz, işimizi daha da güçlendiriyoruz, bize katılmaya hoş geldiniz!

Şangay Stero Ar-Ge Co, Ltd Tarihçesi

8 yıllık istikrarlı gelişmemiz, ilerlememizin temel sebebidir. İnsanları savunmak insanları durdurarak izler. Shanghai Stero Ar-Ge Co, Ltd her adımda.

- 2009, Shanghai Stero Ar-Ge Co Ltd, Çin'den ağırlıklı olarak satılan ilaç kimyasalları inşa edildi.

- 2010, ilaç eczacılık 1 yıl piyasa deneyimi sonra, Shanghai Stero Ar-Ge Co, Ltd imalat fabrikası inşa etmeye başladı.

- 2011 yılı yurtdışı pazarlarına uluslararası ticaret yapmaya başladı.

- 2011 yılı sonunda müşterilerimiz 20'den fazla ülkeyi kapsamaktadır.

- 2012, Amerika'da yerel bir şirket ile uzun vadeli bir işbirliği anlaşmasına varın.

- 2014 yılı, 8 milyon dolara kadar satış.

- 2015, Mısır'da yerel ünlü şirket ile işbirliği yaptı, şirketleri için hammadde sağladı.

- 2015, araştırma yapmak ve bitmiş sıvı üretiminde başarı elde etmek için profesyonel bir ekip kurduk.

- Mayıs 2016, bağımsız bir satış ekibi ve Gelir sürekli yükselen kurmak.

Ekim 2016, ürünler ISO kalite sistemi sertifikasyon geçti.

ve 2016 yılı sonunda, Annuel 10 milyon dolara kadar satış yapıyor.

- 2017, Müşterilerimiz tüm dünyayı kapsamaktadır.

En İyi Hizmet : Firmamız profesyonel satış ekibi var, hizmet amacı müşterilerine üstün tatmin edici satın alma deneyimi vermek için yüksek kaliteli ve etkili hizmetler, bire bir hizmet sunmayı taahhüt eder. Fabrika turu mevcuttur, her ay sipariş vermek için firmamıza gelen çok büyük müşterilerimiz var, üretim kapasitemizi, laboratuvarımız ve herşeyi kontrol edip onaylarız ve iyi anlaşmalar yaparız.

Özel Özelleştirme Hizmeti : Kendi steril laboratuvarımız ve teknik ekibimiz var, özellikle enjeksiyon yağları, etiketler, şişeler ve üretim ekipmanlarının tümünde özel özelleştirilmiş hizmetler sağlıyoruz, üretiminiz sırasında teknik destek sağlıyoruz ve sorunları hızlı ve verimli bir şekilde çözüyoruz olur.

Ambalaj ve Nakliye : Paketleme ve Nakliye için özel profesyonel takım, sürekli çeşitli paketleme yöntemleri ve iyi kanallar yapmak için iyi kanallar geliştirerek, siparişinize ve ülkenize göre en uygun paketleme ve kanalı önerecek ve her paketi takip edeceğiz güvenli bir şekilde gelene kadar takip, satış sonrası servis mevcuttur, servis asla durmaz! Müşterilerimiz için her dakikayı kaydetmek için ödeme onaylandıktan sonra 8 saat içinde paketi hazırlayabilmemiz için yeterli stokumuz var.

İletişim bilgileri
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

İlgili kişi: Mr. Deca Lee

Tel: 86-170-98666737

Faks: 86-21-31312884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!