Şangay Stero Ar-Ge A.Ş. Ltd

testosteron, nandrolone, trenbolone, equipoise, masteron, primobolan, antiestrojen, büyüme hormonu, enjeksiyon şişeleri, su bazlı süspansiyon, hgh, sarmısaklar, prohormonlar

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Stero R&D Co,. Ltd Fabrika turu

Sertifika
Everything is great and very high quality. I will be in touch with you soon for futher services, Really appreciate your fast shipping and good quality

—— Mr.Carlos

Yes I did it arrived yesterday, and I tried it today for the first time with great results. Thank you.

—— Mr.Benjamin

Just letting you know I received the package today, and thanks for the excellent services, Will be ordering again very soon.

—— Mr.Sergey

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Uzun yılların tecrübesi, ileri üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve kontrol ekipmanları. Shanghai Stero, 8 yıllık çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüşmüştür.

  Fabrikamız ağırlıklı entegre Ar-Ge ilaç ara ürünleri, kimyasal hammadde, kimyasal antisepsis, 300'den fazla çeşit ürün, kalite ve teknoloji içeriği iç gelişmiş seviyeye üretir.

 • OEM / ODM
  Ürünler için yüksek standartlara ve katı gereksinimlere sahibiz .

 • Ar-Ge
  Desteklemek için özel ve profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var. Görevler , sırasıyla Araştırma Laboratuvarı, Pilot Tesis ve Kalite Araştırması alanlarında uzmanlaşmış üç bölümden oluşmaktadır.

İletişim bilgileri
Shanghai Stero R&D Co,. Ltd

İlgili kişi: Mr. Deca Lee

Tel: 86-170-98666737

Faks: 86-21-31312884

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!